Polish
English
German
* - pola obowiązkowe .

Sygnalizator zwarć CPZ®-4 jest urządzeniem umożliwiającym szybką identyfikację uszkodzenia w ciągach kablowych sieci SN (w jednym lub dwóch torach jednocześnie). CPZ®-4 przeznaczony jest do sygnalizacji zwarć doziemnych i międzyfazowych.
Sygnalizator opcjonalnie może współpracować z komparatorami prądu fazowego z wyjściami światłowodowymi z przeznaczeniem do montażu na olejowej głowicy kablowej np. 3GOw-A (nowość !!!).

Nowość!!! Sygnalizator CPZ®-4ZR dedykowany do złącz kablowych SN z radiową komunikacją do SCADA.

Sygnalizator zwarć typu CPZ®-4Z to rozwinięta wersja urządzenia CPZ-4® przeznaczona do sygnalizacji zwarć doziemnych i międzyfazowych. Przystosowany do pracy w złączach kablowych, w których brak jest dodatkowych napięć umożliwiających zasilanie centralki sygnalizatora.

Sygnalizator zwarć CPZ®-4S jest wyposażony w interfejs komunikacyjny RS-485 z protokołem Modbus RTU, który umożliwia komunikację ze sterownikami telemechaniki lub za pomocą modemu GSM np. AS30GSM80IC wysyłać informację o zwarciach do SCADY.

Ta funkcjonalność umożliwia zdalny odczyt stanu sygnalizatora, jego konfiguracje jak i modyfikacje nastaw (nowość !!!).

Sygnalizator zwarć CPZ®-1M jest urządzeniem umożliwiającym szybką identyfikację uszkodzenia w ciągach kablowych sieci SN w jednym torze, przeznaczony jest do sygnalizacji zwarć doziemnych i międzyfazowych.

Sygnalizator zwarć CPZ®-1M (wersja 1) jest wyposażony w styki przekaźnikowe do współpracy ze sterownikami telemechaniki.

Sygnalizator zwarć CPZ®-1M (wersja 2) jest wyposażony w interfejs komunikacyjny RS-485 z protokołem Modbus RTU, który umożliwia komunikację ze sterownikami telemechaniki lub za pomocą modemu GSM (DNP3) np. AS30GSM80IC można wysyłać informację o zwarciach do SCADY. Ta funkcjonalność umożliwia zdalny odczyt stanu sygnalizatora.

Sygnalizator zwarć CPZ®-1M (wersja 3) jest wyposażony w styki przekaźnikowe do współpracy ze sterownikami telemechaniki, może współpracować z komparatorami prądu fazowego z wyjściami światłowodowymi z przeznaczeniem do montażu na olejowej głowicy kablowej np. 3GOw-A.


UWAGA! CPZ®-3MFS - został wycofany z produkcjiSygnalizator zwarć CPZ®-3MFS jest urządzeniem pomiarowo-sygnalizacyjnym, umożliwiającym szybką identyfikację uszkodzenia w ciągach kablowych sieci SN. CPZ®-3MFS przeznaczony jest do sygnalizacji zwarć doziemnych i międzyfazowych.

Produkt wycofany z produkcji, zastąpiony przez CPZ-3MFS.